Elektronisk cylinder - Jasafe SWS-1300 - Børstet
Varenummer: 13389 · DB nr.: 1988901 · EAN: 5704314133892
Elektronisk cylinder, der kan åbnes med kode, nøglebrik og mobilapp (iOS og Android). Der medfølger 3 stk. nøglebrikker, 1 stk. beskyttelsescover, 1 stk. skruetrækker, 4 stk. skruer samt dansksproget vejledning.
Specifikationer
| Materiale | 304 stål/plast |
| Overflade | Sort/børstet |
| Bredde | 45 mm |
| Højde | 38.33 mm |
| Dybde | 100.64 mm |
| Diameter (Ø) | 45 mm |
| Nettovægt | 343 g |
| Godkendelser og klassificeringer | IP44 |
| Brand | SMART HOME by Jasa Company |
| Cylinderfacon | Oval |
| Cylindertype | Elektronisk |
| Strømtype | 3x AAA-batterier (medfølger ikke) |
| App | AI SmartLock |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Blister/stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Pose, Blister |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Papir, Plast |