Låsekasse (Rex, Amca 333) - Højre - Brun
Varenummer: 13278 · DB nr.: 1866708 · EAN: 5704314132789
Låsekasse (Rex, Amca 333) med elgalvaniseret overflade og brun stolpe. Inkl. slutblik og nøgle.
Specifikationer
| Materiale | Stål |
| Overflade | Brun |
| Bredde | 16 mm |
| Højde | 111 mm |
| Dybde | 73 mm |
| Anvendelse | Ikke specificeret |
| Centerafstand (CC) | 72 mm |
| Dorn | 55 mm |
| Retning | Højre |
| Stolpemål | 160x21 mm |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |