Oval cylinder - 6-stift - Matsort
Varenummer: 13251 · DB nr.: 2021694 · EAN: 5704314132512
6-stift oval cylinder med banke- og dirkesikring. Det betyder at cylinderen indeholder tre specialkonstruerede sikkerhedsstifter, der gør det vanskeligere for indbrudstyven at banke eller dirke låsen op. Testet efter DS/EN 1303. Inkl. tre nøgler.
Specifikationer
| Materiale | Messing |
| Overflade | Matsort |
| Bredde | 20 mm |
| Højde | 35 mm |
| Dybde | 39.9 mm |
| Godkendelser og klassificeringer | DS/EN 1303 |
| Brand | NOIR by Jasa Company |
| Cylinderfacon | Oval |
| Cylindertype | Banke- og dirkesikker |
| Stifttype | 6-stift |
| Dimensioner (cylinderhus) | 20x35x31 mm |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Blister/stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Blister |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Papir, Plast |