Cylinder til kasselås - 6-stift - Matforniklet
Varenummer: 13174 · DB nr.: 1503841 · EAN: 5704314131744
6-stift oval cylinder inkl. tre nøgler. Testet efter DS/EN 1303. Cylinderindsats medfølger ikke. Passer til kasselåse.
Specifikationer
| Materiale | Messing |
| Overflade | Matforniklet |
| Bredde | 20 mm |
| Højde | 35 mm |
| Dybde | 39.9 mm |
| Godkendelser og klassificeringer | DS/EN 1303 |
| Cylinderfacon | Oval |
| Cylindertype | Standard |
| Stifttype | 6-stift |
| Dimensioner (cylinderhus) | 20x35x31 mm |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Pose |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Plast |