Låsekasse til indvendig dør (2014) - Vendbar - Krom
Varenummer: 13069 · DB nr.: 1379935 · EAN: 5704314130693
Låsekasse til mellemdør/indvendig dør (2014) med elgalvaniseret overflade og stolpe i krom. Inkl. slutblik og nøgle.
Specifikationer
| Materiale | Stål |
| Overflade | Krom |
| Højde | 150 mm |
| Dybde | 75.5 mm |
| Anvendelse | Indvendig |
| Centerafstand (CC) | 72 mm |
| Dorn | 45 mm |
| Retning | Vendbar |
| Rigelfremspring | 14 mm |
| Stolpemål | 150x20 mm |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Blister/stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Blister |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Papir, Plast |