Cylinderforlænger - 12,5 mm - Mat
Varenummer: 13022 · DB nr.: 5298887 · EAN: 5704314130228
Cylinderforlænger uden skruer.
Specifikationer
| Materiale | Zamak |
| Overflade | Zinkbelagt |
| Bredde | 19.9 mm |
| Højde | 34.9 mm |
| Dybde | 12.5 mm |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Pose |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Plast |