Låsekasse til udvendig dør (560) - Venstre - Krom
Varenummer: 13015 · DB nr.: 1610376 · EAN: 5704314130150
Modullåsekasse til udvendig dør (560) med dobbeltfalle samt elgalvaniseret overflade og stolpe i krom. Inkl. slutblik.
Specifikationer
| Materiale | Stål |
| Overflade | Krom |
| Højde | 150 mm |
| Dybde | 70 mm |
| Anvendelse | Udvendig |
| Centerafstand (CC) | 105 |
| Dorn | 50 mm |
| Retning | Venstre |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Pose |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Plast |