Låsekasse til udvendig dør (560) - Højre - Krom
Varenummer: 13014 · DB nr.: 1610374 · EAN: 5704314130143
Modullåsekasse til udvendig dør (560) med dobbeltfalle samt elgalvaniseret overflade og stolpe i krom. Inkl. slutblik.
Specifikationer
| Materiale | Stål |
| Overflade | Krom |
| Højde | 150 mm |
| Dybde | 70 mm |
| Anvendelse | Udvendig |
| Centerafstand (CC) | 105 |
| Dorn | 50 mm |
| Retning | Højre |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Pose |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Plast |