Dørstopper Essence - 40 mm - Matsort/diamantmønster
Varenummer: 12126 · DB nr.: 2558493 · EAN: 5704314121264
Dørstopper med diamantmønstret overflade. Til væg/gulv. Inkl. skrue til montering.
Specifikationer
| Materiale | 304 stål |
| Overflade | Matsort/diamantmønster |
| Højde | 40 mm |
| Diameter (Ø) | 30 mm |
| Nettovægt | 101 g |
| Bruttovægt | 104 g |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Pose, Klistermærke/label |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Plast |