Oval cylinderring (udvendig) - 27 mm - Børstet
Varenummer: 11827 · DB nr.: 2377328 · EAN: 5704314118271
Oval cylinderring til udvendig side. Højden er 27 mm.
Specifikationer
| Materiale | 304 stål |
| Overflade | Børstet |
| Højde | 27 mm |
| Diameter (Ø) | 52 mm |
| Anvendelse | Udvendig |
| Centerafstand (CC) | 30 mm |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Pose |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Plast |