Cylinderskiltesæt til dråbecylinder - CC 38 mm - Børstet
Varenummer: 11542 · DB nr.: 1916351 · EAN: 5704314115423
2 mm massivt cylinderskiltesæt (Ø52 mm) med børstet overflade til dråbecylinder. Cylinderskiltene er fremstillet i 316 stål, som er velegnet til kystnære områder. Inkl. skruer og bøsninger til montering.
Specifikationer
| Materiale | 316 stål |
| Overflade | Børstet |
| Dybde | 2 mm |
| Diameter (Ø) | 52 mm |
| Brand | 316 by Jasa Company |
| Centerafstand (CC) | 38 mm |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Blister/sæt |
| Emballagetype (primær emballage) | Blister |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Papir, Plast |