Langskilt til oval cylinder - CC 105 mm - Børstet
Varenummer: 11256 · DB nr.: 1730837 · EAN: 5704314112569
Stort massivt langskilt til oval cylinder. Måler 250x60x2 mm. Inkl. skruer til montering.
Specifikationer
| Materiale | 304 stål |
| Overflade | Børstet |
| Længde | 250 mm |
| Bredde | 60 mm |
| Dybde | 2 mm |
| Centerafstand (CC) | 105 mm |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Pose |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Plast |