Oval cylinderring (udvendig) - 16 mm - Børstet
Varenummer: 11127 · DB nr.: 1385294 · EAN: 5704314111272
Oval cylinderring til udvendig side. Højden er 16 mm.
Specifikationer
| Materiale | 304 stål |
| Overflade | Børstet |
| Højde | 16 mm |
| Diameter (Ø) | 52 mm |
| Anvendelse | Udvendigt |
| Centerafstand (CC) | 30 mm |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Blister/stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Blister |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Papir, Plast |