Langskiltesæt til erstatningslåsekasse - CC 72 mm - Børstet
Varenummer: 11081 · DB nr.: 1342347 · EAN: 5704314110817
Stort massivt langskiltesæt til erstatningslåsekasse. Med to runde huller (Ø40 mm) til cylinderafdækning. Måler 250x60x2 mm. Inkl. skruer til montering.
Specifikationer
| Materiale | 304 stål |
| Overflade | Børstet |
| Længde | 250 mm |
| Bredde | 60 mm |
| Dybde | 2 mm |
| Centerafstand (CC) | 72 mm |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/sæt |
| Emballagetype (primær emballage) | Pose |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Plast |