Blindskilt - CC 30 mm - Matsort
Varenummer: 11053 · DB nr.: 2120756 · EAN: 5704314110534
Blindskilt (Ø52 mm) til afdækning, hvor der ikke skal være et dørgreb. Inkl. skruer og bøsninger til montering.
Specifikationer
| Materiale | 304 stål |
| Overflade | Matsort |
| Dybde | 2 mm |
| Diameter (Ø) | 52 mm |
| Brand | NOIR by Jasa Company |
| Centerafstand (CC) | 30 mm |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/sæt |
| Emballagetype (primær emballage) | Blister |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Papir, Plast |