Oval cylinderring (udvendig) - 8 mm - Børstet
Varenummer: 11025 · DB nr.: 5298829 · EAN: 5704314110251
Oval cylinderring til udvendig side. Højden er 8 mm.
Specifikationer
| Materiale | 304 stål |
| Overflade | Børstet |
| Højde | 8 mm |
| Diameter (Ø) | 52 mm |
| Anvendelse | Udvendigt |
| Centerafstand (CC) | 30 mm |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Pose |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Plast |