Langskilt m/stort hul - CC 111 mm - PVD messing
Varenummer: 11009 · DB nr.: 2597168 · EAN: 5704314110091
Stort massivt langskilt med rundt hul (Ø40 mm) og bøsning i plast. Måler 250x60x2 mm. Inkl. 4 stk. træskruer.
Specifikationer
| Materiale | 304 stål |
| Overflade | PVD messing |
| Længde | 250 mm |
| Bredde | 60 mm |
| Dybde | 2 mm |
| Brand | MESSING by Jasa Company |
| Centerafstand (CC) | 111 mm |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Pose |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Plast |