Husmandsgreb - Ø20 mm - Poleret/natur
Varenummer: 10077 · DB nr.: 1287779 · EAN: 5704314100771
Husmandsgreb med 6 mm oppresset roset. I messing med trægreb i natur. Inkl. nøgleskilte samt skruer og bøsninger til montering.
Specifikationer
| Materiale | Messing/træ |
| Overflade | Poleret/natur |
| Bredde | 102 mm |
| Dybde | 43.8 mm |
| Nettovægt | 400 g |
| Bruttovægt | 406 g |
| Brand | MESSING by Jasa Company |
| Anvendelse | Indvendigt |
| Centerafstand (CC) | 30 mm |
| Grebets radius ved dør | 20 mm |
| Dørtykkelse | 30-45 mm |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/sæt |
| Emballagetype (primær emballage) | Pose |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Plast |