Kombisæt - Norsk - Børstet
Varenummer: 10070 · DB nr.: 2042896 · EAN: 5704314100702
Kombisæt bestående af 1 stk. Sirius dørgreb med massiv roset, 1 stk. norsk oval cylinder med bagkantsfæste og 3 stk. nøgler. Derudover medfølger der en universal cylinderring samt 2 mm massiv harlekinvrider.
Specifikationer
| Materiale | Diverse |
| Overflade | Børstet |
| Nettovægt | 684 g |
| Anvendelse | Ind- og udvendigt |
| Centerafstand (CC) | 30 mm |
| Grebets radius ved dør | 19 mm |
| Dørtykkelse | 30-75 mm |
| Cylinderfacon | Oval |
| Stifttype | Ikke specificeret |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Blister/sæt |
| Emballagetype (primær emballage) | Blister |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Papir, Plast |