Dørgreb Neptun (kampagnemodel) - Ø19 mm - Børstet
Varenummer: 10029 · DB nr.: 1490888 · EAN: 5704314100290
L-formet dørgreb med 4 mm click roset. Kun til indvendige døre. Inkl. nøgleskilte (Ø52 mm), 8x8 mm dørgrebs-pind samt skruer og bøsninger til montering. Bemærk at denne model kun passer til 40 mm døre, og er uden pinolskruer.
Specifikationer
| Materiale | 201 stål |
| Overflade | Børstet |
| Bredde | 120 mm |
| Dybde | 55 mm |
| Nettovægt | 348 g |
| Bruttovægt | 356 g |
| Anvendelse | Indvendigt |
| Centerafstand (CC) | 30/38 mm |
| Grebets radius ved dør | 19 mm |
| Dørtykkelse | 40 mm |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/sæt |
| Emballagetype (primær emballage) | Pose |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Plast |